W.W.
Sveikas svėteli ;)
Pasiilgai nuotykių, nori pamatyti ką reiškia tikrai aktyvus forumas, kuriame nei viena diena nepraeina liūdnai (neperdedame, nepaisant, to, kad mūsų nėra daug, visi esame labai aktyvūs ir bandome padaryti rpg kuo įdomesnį)? Patinka senas geras Poteris? Turiu tau naujieną! Ši vieta kaip tik tau :) O gal Hogvartso reikalais visiškai nesidomi ir niekada nesidomėjai? Irgi ne problema, nes mes viską darome savaip... Turbūt nustebsi sužinojęs, kad forume turim narių kurie net Poterio knygų nėra skaitę ir jiems neiškyla jokių problemų! Taigi nebūk Hipogrifas ir prisiregistruok, nes mums reikia tavęs ;]
W.W.
Sveikas svėteli ;)
Pasiilgai nuotykių, nori pamatyti ką reiškia tikrai aktyvus forumas, kuriame nei viena diena nepraeina liūdnai (neperdedame, nepaisant, to, kad mūsų nėra daug, visi esame labai aktyvūs ir bandome padaryti rpg kuo įdomesnį)? Patinka senas geras Poteris? Turiu tau naujieną! Ši vieta kaip tik tau :) O gal Hogvartso reikalais visiškai nesidomi ir niekada nesidomėjai? Irgi ne problema, nes mes viską darome savaip... Turbūt nustebsi sužinojęs, kad forume turim narių kurie net Poterio knygų nėra skaitę ir jiems neiškyla jokių problemų! Taigi nebūk Hipogrifas ir prisiregistruok, nes mums reikia tavęs ;]
W.W.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Knygų lentynos

Go down 
+7
Alexa Moseley
Džiovita Styles
Brianna Nowel
Amanda Bloom
Thomas McStrip
Liucifer Blood
Sonata Dark
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Liucifer Blood
Klastūnyno koledžo mokinys.
Klastūnyno koledžo mokinys.
Liucifer Blood


Pranešimų skaičius : 973
Personažo amžius : 14
Amžius : 25
Miestas : Hogvarstas
Kursas : Trečias

Knygų lentynos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų lentynos   Knygų lentynos - Page 3 Icon_minitimeSk. 07 15, 2012 10:55 am

Nuėjo. Nebeturėjo ką čia veikti.
Atgal į viršų Go down
Džiovita Styles
Švilpynės prefektė.
Švilpynės prefektė.
Džiovita Styles


Pranešimų skaičius : 877
Personažo amžius : 16
Amžius : 27
Kursas : Penktas
Apie personažą : Jeigu trumpai neverta prasidėt, nes Dži gali būti tikra kalė. Jai nepatinka kai kiti pradeda nurodinėt, ar vaizduoti kad yra geresni už ją. Tačiau jeigu suranda draugą jo neišduoda ir būna su juo iki galo. Baisiai kerštinga ekstremali žiauri, o viskas telpa vienam žodyje - vampyrė.

Knygų lentynos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų lentynos   Knygų lentynos - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 19, 2012 11:53 am

Atėjo ir susirado knygą parašytą kažkokios senos vampyrės, kurią ji buvo kažkada sutikusi.
Atgal į viršų Go down
Alexa Moseley
Varno nago vadovė.
Varno nago vadovė.
Alexa Moseley


Pranešimų skaičius : 779
Personažo amžius : 23
Amžius : 28
Miestas : London

Knygų lentynos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų lentynos   Knygų lentynos - Page 3 Icon_minitimePen. 07 20, 2012 11:29 am

((jeez...čia visiems pavasaris..))
Atėjusi nusliūkino į vienos lentynos galą ir po truputi ėmė rinkti knygas ateinančių pamokų medžiagai sudaryti.
Atgal į viršų Go down
http://karenfromlt.deviantart.com/
Liucifer Blood
Klastūnyno koledžo mokinys.
Klastūnyno koledžo mokinys.
Liucifer Blood


Pranešimų skaičius : 973
Personažo amžius : 14
Amžius : 25
Miestas : Hogvarstas
Kursas : Trečias

Knygų lentynos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų lentynos   Knygų lentynos - Page 3 Icon_minitimePen. 07 20, 2012 11:31 am

Atėjo prie knygų lentynų. Pradėjo ieškoti knygos apie stiprius nuodus. bet jos nebuvo. Nes toji buvo uždraustam skyriui. Atsiduso.
Atgal į viršų Go down
Alexa Moseley
Varno nago vadovė.
Varno nago vadovė.
Alexa Moseley


Pranešimų skaičius : 779
Personažo amžius : 23
Amžius : 28
Miestas : London

Knygų lentynos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų lentynos   Knygų lentynos - Page 3 Icon_minitimePen. 07 20, 2012 11:35 am

Apsikrovusi knygomis netyčia viena numetė, bet rankos buvo užimtos ir pakelti ją buvo sunku. Laimei šalia buvo vienas iš mokinių.
-Erm...-pasisuko šonu kad gerai jį matytų,- gal galetumei pakelti štai tą knygą?
Mostelėjo su koja.
Atgal į viršų Go down
http://karenfromlt.deviantart.com/
Liucifer Blood
Klastūnyno koledžo mokinys.
Klastūnyno koledžo mokinys.
Liucifer Blood


Pranešimų skaičius : 973
Personažo amžius : 14
Amžius : 25
Miestas : Hogvarstas
Kursas : Trečias

Knygų lentynos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų lentynos   Knygų lentynos - Page 3 Icon_minitimePen. 07 20, 2012 11:37 am

- Žinoma, - sumurmėjo ir pasilenkęs pakėlė nukritusia knygą. - jūs turbūt esate mokytoja, taip?
Atgal į viršų Go down
Alexa Moseley
Varno nago vadovė.
Varno nago vadovė.
Alexa Moseley


Pranešimų skaičius : 779
Personažo amžius : 23
Amžius : 28
Miestas : London

Knygų lentynos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų lentynos   Knygų lentynos - Page 3 Icon_minitimePen. 07 20, 2012 11:38 am

-Dėkoju,- šyptelėjo- am taip, aš dėstau magijos istoriją. Greit susimatysim pamokose.
Atgal į viršų Go down
http://karenfromlt.deviantart.com/
Liucifer Blood
Klastūnyno koledžo mokinys.
Klastūnyno koledžo mokinys.
Liucifer Blood


Pranešimų skaičius : 973
Personažo amžius : 14
Amžius : 25
Miestas : Hogvarstas
Kursas : Trečias

Knygų lentynos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų lentynos   Knygų lentynos - Page 3 Icon_minitimePen. 07 20, 2012 11:41 am

- o... O jau maniau kad tokią įdomią pamoką dėsto Erikas, - sumurmėjo. - Ar jūs čia senai dirbate? - paklausė.
Atgal į viršų Go down
Alexa Moseley
Varno nago vadovė.
Varno nago vadovė.
Alexa Moseley


Pranešimų skaičius : 779
Personažo amžius : 23
Amžius : 28
Miestas : London

Knygų lentynos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų lentynos   Knygų lentynos - Page 3 Icon_minitimePen. 07 20, 2012 11:43 am

Vos ne vos padeda šūsni knygų ant žemės, delnu į jas pasiremia. Atsiduso.
-Aš čia dirbu jau pora metų, bet buvau pasiėmusi trumpas atostogas. o kas tas Erikas? Aš jį pirmą kartą girdžiu...
Atgal į viršų Go down
http://karenfromlt.deviantart.com/
Liucifer Blood
Klastūnyno koledžo mokinys.
Klastūnyno koledžo mokinys.
Liucifer Blood


Pranešimų skaičius : 973
Personažo amžius : 14
Amžius : 25
Miestas : Hogvarstas
Kursas : Trečias

Knygų lentynos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų lentynos   Knygų lentynos - Page 3 Icon_minitimePen. 07 20, 2012 11:44 am

- Pedofilas... Naujasis mokytojas... Moko runas... - sumurmėjo. - Nejaugi negirdėjot?
Atgal į viršų Go down
Alexa Moseley
Varno nago vadovė.
Varno nago vadovė.
Alexa Moseley


Pranešimų skaičius : 779
Personažo amžius : 23
Amžius : 28
Miestas : London

Knygų lentynos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų lentynos   Knygų lentynos - Page 3 Icon_minitimePen. 07 20, 2012 11:46 am

Kiek pamąsto.
-Aš tik šiandien grįžau ir dar nebuvau sutikus direktorės, tad ji manęs neapšvietė...-nutyla ir atsiduso vėl,- toks jo bruožas? Na, Sonata tikrai moka susirast gerus darbuotojus...kartais jo pavardė ne Clayton?
Atgal į viršų Go down
http://karenfromlt.deviantart.com/
Liucifer Blood
Klastūnyno koledžo mokinys.
Klastūnyno koledžo mokinys.
Liucifer Blood


Pranešimų skaičius : 973
Personažo amžius : 14
Amžius : 25
Miestas : Hogvarstas
Kursas : Trečias

Knygų lentynos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų lentynos   Knygų lentynos - Page 3 Icon_minitimePen. 07 20, 2012 11:49 am

- Iš kur man žinoti? - kilstelėjo antakį. - Gi jo visus biografijos neskaičiau, toks jausmas kad ji man rūpėtu... - sumurmėjo. - Kad jis sudegtu...
Atgal į viršų Go down
Alexa Moseley
Varno nago vadovė.
Varno nago vadovė.
Alexa Moseley


Pranešimų skaičius : 779
Personažo amžius : 23
Amžius : 28
Miestas : London

Knygų lentynos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų lentynos   Knygų lentynos - Page 3 Icon_minitimePen. 07 20, 2012 11:50 am

-Kai aš mokiausi Hogvartse buvo toks Erikas. Pramintas Kazanova. Visa laimė, kad man neteko ant jo užkibti.
Kiek šyptelėjo.
-O ir regis mokiniai turi prasta nuomonę apie jį.
Atgal į viršų Go down
http://karenfromlt.deviantart.com/
Liucifer Blood
Klastūnyno koledžo mokinys.
Klastūnyno koledžo mokinys.
Liucifer Blood


Pranešimų skaičius : 973
Personažo amžius : 14
Amžius : 25
Miestas : Hogvarstas
Kursas : Trečias

Knygų lentynos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų lentynos   Knygų lentynos - Page 3 Icon_minitimePen. 07 20, 2012 11:53 am

- tai žinoma kad prasta, net neįsivaizduoju kodėl tas kvėša gavo čia darbą, mokyti nemoka visiškai, - išrėžė. Būtu didesnis rašytu pareiškima. na jeigu turėtu tėvus... Jie parašytu pareiškimą. Bet deja... Liuciferis turi tik močiute.
Atgal į viršų Go down
Alexa Moseley
Varno nago vadovė.
Varno nago vadovė.
Alexa Moseley


Pranešimų skaičius : 779
Personažo amžius : 23
Amžius : 28
Miestas : London

Knygų lentynos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų lentynos   Knygų lentynos - Page 3 Icon_minitimePen. 07 20, 2012 11:55 am

-Žinant direktorės būdą, regis aš numanau kaip jis gavo darbą. Arba pastaruoju metu Ministerija reguliuoja Hogvartso reikalus, nebent nenustebčiau jei tas Erikas turi potraukiams ir vyrams. Kas ten žino ką jis padarė ministrui...-nusipurtė ir tada susivokė,- gerai, aš persistengiau. Tu juk mokinys, o aš su tavimi šneku kaip su kokiu suaugusiu. Atsiprašau už tai.
Atgal į viršų Go down
http://karenfromlt.deviantart.com/
Liucifer Blood
Klastūnyno koledžo mokinys.
Klastūnyno koledžo mokinys.
Liucifer Blood


Pranešimų skaičius : 973
Personažo amžius : 14
Amžius : 25
Miestas : Hogvarstas
Kursas : Trečias

Knygų lentynos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų lentynos   Knygų lentynos - Page 3 Icon_minitimePen. 07 20, 2012 12:01 pm

Vyptelėjo. Retai kas nors su juo taip kalbėdavo. tikrai retai.
- Išties... Reikėtu pasisaugoti ir man jo... - nusijuokė. - Bet jūs... Nieko gi nedarysite dėl Eriko, kaip ir direktorė? Tiesa? - jo veidas surimtėjo. nes puikiai žinojo kad tos dvi nieko nedarys. Vis gi tos buvo moterys. Tikrai nepraleis progos pagulėti lovoje kartu su Eriku. Tokia mintis jį erzino. Ir kodėl nėjo į kitą burtų mokyklą? Atėjo į kažkokią kvėšų mokyklą. O gi galėjo rinktis Durmštrangą.
Atgal į viršų Go down
Alexa Moseley
Varno nago vadovė.
Varno nago vadovė.
Alexa Moseley


Pranešimų skaičius : 779
Personažo amžius : 23
Amžius : 28
Miestas : London

Knygų lentynos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų lentynos   Knygų lentynos - Page 3 Icon_minitimePen. 07 20, 2012 12:03 pm

Prunkštelėjo.
-Ir leisti čia kurtis pedofilų klanui? Na neeee, aš šito taip neleisiu. Jei reikės, ir antra Hogvartso mūšį surengsiu kad tik neliktų tokių padugnių.
Ko jau ko, bet Alexa tokių žmonių nemėgo. Ji nekentė vien tos minties, kad čia yra žmogus, įsivaizduojantis save kaip visagalį.
Atgal į viršų Go down
http://karenfromlt.deviantart.com/
Liucifer Blood
Klastūnyno koledžo mokinys.
Klastūnyno koledžo mokinys.
Liucifer Blood


Pranešimų skaičius : 973
Personažo amžius : 14
Amžius : 25
Miestas : Hogvarstas
Kursas : Trečias

Knygų lentynos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų lentynos   Knygų lentynos - Page 3 Icon_minitimePen. 07 20, 2012 12:05 pm

- Tikiuosi kad jį užmušite, - ištarė. - o kada bus artimiausia jūsų pamoka?
Atgal į viršų Go down
Alexa Moseley
Varno nago vadovė.
Varno nago vadovė.
Alexa Moseley


Pranešimų skaičius : 779
Personažo amžius : 23
Amžius : 28
Miestas : London

Knygų lentynos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų lentynos   Knygų lentynos - Page 3 Icon_minitimePen. 07 20, 2012 12:08 pm

Nusijuokė.
-Leisiu tau tai padaryt. Mano pamoka? Greičiausiai pirmadienį.
Atgal į viršų Go down
http://karenfromlt.deviantart.com/
Liucifer Blood
Klastūnyno koledžo mokinys.
Klastūnyno koledžo mokinys.
Liucifer Blood


Pranešimų skaičius : 973
Personažo amžius : 14
Amžius : 25
Miestas : Hogvarstas
Kursas : Trečias

Knygų lentynos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų lentynos   Knygų lentynos - Page 3 Icon_minitimePen. 07 20, 2012 12:12 pm

- Pirmadieni? Oh, kaip gaila, - nutęsė. - Turbūt pamokos man labiausiai čia patinka kaip ir biblioteka...
Atgal į viršų Go down
Alexa Moseley
Varno nago vadovė.
Varno nago vadovė.
Alexa Moseley


Pranešimų skaičius : 779
Personažo amžius : 23
Amžius : 28
Miestas : London

Knygų lentynos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų lentynos   Knygų lentynos - Page 3 Icon_minitimePen. 07 20, 2012 12:14 pm

Susinėre abi rankas.
-Tada aš spėju kad esi uždaras žmogus. Ne kiekvienas prisipažįsta kad mėgsta pamokas ir biblioteką. Prisibijo būti užbadyti pirštais.
Alexa buvo nuoširdžiai nustebinta tokiu mokinio pasisakimu.
Atgal į viršų Go down
http://karenfromlt.deviantart.com/
Liucifer Blood
Klastūnyno koledžo mokinys.
Klastūnyno koledžo mokinys.
Liucifer Blood


Pranešimų skaičius : 973
Personažo amžius : 14
Amžius : 25
Miestas : Hogvarstas
Kursas : Trečias

Knygų lentynos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų lentynos   Knygų lentynos - Page 3 Icon_minitimePen. 07 20, 2012 12:16 pm

- Man nerūpi tai, - ištarė. - Ypač kai čia tiek mažai žmonių... - atsiduso.
Atgal į viršų Go down
Alexa Moseley
Varno nago vadovė.
Varno nago vadovė.
Alexa Moseley


Pranešimų skaičius : 779
Personažo amžius : 23
Amžius : 28
Miestas : London

Knygų lentynos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų lentynos   Knygų lentynos - Page 3 Icon_minitimePen. 07 20, 2012 12:20 pm

-Taaaaip...-nutęsė,- po tų įvykių Hogvartsas neteko daug žmonių. Ir tik laiko klausimas ar mes juos atgausim. Vis delto, aš pirmą kartą tave matau. Kuo tu vardu?
Atgal į viršų Go down
http://karenfromlt.deviantart.com/
Liucifer Blood
Klastūnyno koledžo mokinys.
Klastūnyno koledžo mokinys.
Liucifer Blood


Pranešimų skaičius : 973
Personažo amžius : 14
Amžius : 25
Miestas : Hogvarstas
Kursas : Trečias

Knygų lentynos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų lentynos   Knygų lentynos - Page 3 Icon_minitimePen. 07 20, 2012 12:23 pm

- Liuciferis, - pasakė ir vėl pažvelgė į knygas.
Atgal į viršų Go down
Alexa Moseley
Varno nago vadovė.
Varno nago vadovė.
Alexa Moseley


Pranešimų skaičius : 779
Personažo amžius : 23
Amžius : 28
Miestas : London

Knygų lentynos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų lentynos   Knygų lentynos - Page 3 Icon_minitimePen. 07 20, 2012 12:24 pm

Šyptelėjo vėl atsiremdama į savo šūsnį knygų.
-Ką gi Liuciferi, malonu susipažinti. Aš profesorė Alexa Moseley. kaip mane vadinsi, tavo pasirinkimas.
Atgal į viršų Go down
http://karenfromlt.deviantart.com/
Sponsored content





Knygų lentynos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Knygų lentynos   Knygų lentynos - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Knygų lentynos
Atgal į viršų 
Puslapis 39Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Lentynos
» Lentynos
» Lentynos
» Lentynos
» Lentynos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
W.W. :: Biblioteka-
Pereiti į: