W.W.
Sveikas svėteli ;)
Pasiilgai nuotykių, nori pamatyti ką reiškia tikrai aktyvus forumas, kuriame nei viena diena nepraeina liūdnai (neperdedame, nepaisant, to, kad mūsų nėra daug, visi esame labai aktyvūs ir bandome padaryti rpg kuo įdomesnį)? Patinka senas geras Poteris? Turiu tau naujieną! Ši vieta kaip tik tau :) O gal Hogvartso reikalais visiškai nesidomi ir niekada nesidomėjai? Irgi ne problema, nes mes viską darome savaip... Turbūt nustebsi sužinojęs, kad forume turim narių kurie net Poterio knygų nėra skaitę ir jiems neiškyla jokių problemų! Taigi nebūk Hipogrifas ir prisiregistruok, nes mums reikia tavęs ;]
W.W.
Sveikas svėteli ;)
Pasiilgai nuotykių, nori pamatyti ką reiškia tikrai aktyvus forumas, kuriame nei viena diena nepraeina liūdnai (neperdedame, nepaisant, to, kad mūsų nėra daug, visi esame labai aktyvūs ir bandome padaryti rpg kuo įdomesnį)? Patinka senas geras Poteris? Turiu tau naujieną! Ši vieta kaip tik tau :) O gal Hogvartso reikalais visiškai nesidomi ir niekada nesidomėjai? Irgi ne problema, nes mes viską darome savaip... Turbūt nustebsi sužinojęs, kad forume turim narių kurie net Poterio knygų nėra skaitę ir jiems neiškyla jokių problemų! Taigi nebūk Hipogrifas ir prisiregistruok, nes mums reikia tavęs ;]
W.W.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Ketvirta kupė

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Sonata Dark
Direktorė.
Direktorė.
Sonata Dark


Pranešimų skaičius : 2296
Personažo amžius : 25
Amžius : 27

Ketvirta kupė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ketvirta kupė   Ketvirta kupė Icon_minitimeSk. 08 21, 2011 6:45 pm

Atgal į viršų Go down
https://worldofwizards.forumlt.com
Nikas Holsas
Klastūnyno koledžo mokinys.
Klastūnyno koledžo mokinys.



Pranešimų skaičius : 96
Personažo amžius : 10
Amžius : 25

Ketvirta kupė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ketvirta kupė   Ketvirta kupė Icon_minitimeŠt. 10 13, 2012 8:01 am

Nikas įėjo į kupė. Tada pradėjo ruoštis kelionei. Iš lagamino išsitraukė keletą savo daiktų. Atsisėdo ir ėmė mėgautis vaizdu žiūrėdamas per langą. Traukinių stotis atrodė gražiai bet aišku Londone esantis devyni su trim ketvirčiais peronas atrodė gražiau. Traukinys pajudėjo. Nikas atsigulė. Buvo pavargęs. Užmigo...
Atsibudo kai pajuto kad kažkas įėjo į ekspresą. Atsisėdo ir pamatė kažkokią mergaitę.
-Labas- pasisveikino ji
-Labas- pasisveikino šaltai ir Nikas
-Aš čia su reikalu, norėjau tau pasakyti kad žinau kur gyvena Stivenas.
-Koks Stivenas?
-Vat toks su kuriuo tu mušeisi Hogvarsto kieme- kiek galėdama pikčiau pasakė ji.
-Nu o man kas iš yo?- dar pikčiau pasakė Nikas
-Manau tu tikrai norėtu jo atsipašyti.
-Už ką? Jis mane išprovokavo.
-Šitaip Nikai elgtis tikrai negalima
-Ką aš bloga padariau?
-Koks tu velniai griebtu mulkis. Muštis už bet ką negalima. Taip elgiasi tik Kentaurai kaip tu elgeisi su Stivenu
-Jis mane erzino. Aš tiesiog norėjau pabūti vienas o jis prie manęs prilipo kaip koks siurbelė.Išviso koks dar tavo reikalas kas tenais buvo?
-Aš tau norėjau padėti. Bet matau kad tu visiškai nesigaili- paniekinamai debtelėjo Mergaitė į Niką
-Gal ir gailiuosi.... Bet jis irgi yra kaltas.
-Kaltas nebent tuo kad norėjo susirasti draugą.
-Kur jis gyvena- tarsi negirdėdamas mergaitės paklausė Nikas
-Londone... Grinmaldžo aikštė 13. Tai ar nueisi ir atsiprašysi?
-Gerai jau......
-Na man laikas- pasakė ji ir išnyko.
Nikas taip ir liko nieko nesupratęs. Kas toji mergaitė?
Pažvelgė per langą. Hogvarstas judėjo per įvairius kaimus ir laukus. Nikas pasiėmė nuo stalo šiek tiek valgio kurio buvo pasidėjęs kelionės pradžioje. Tada pastebėjo ženklą ,,LONDONAS 3 KM'' Pavalgė ir štai... Traukinys jau stovėjo stotyje. Nikas susirinko visus savo daiktus ir išėjo iš kupė
Atgal į viršų Go down
 
Ketvirta kupė
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Ketvirta Kupė
» Trečia kupė
» Pirma kupė
» Antra kupė
» Antra kupė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
W.W. :: Traukinių stotis :: 
Hogvartso ekspresas
-
Pereiti į: