W.W.
Sveikas svėteli ;)
Pasiilgai nuotykių, nori pamatyti ką reiškia tikrai aktyvus forumas, kuriame nei viena diena nepraeina liūdnai (neperdedame, nepaisant, to, kad mūsų nėra daug, visi esame labai aktyvūs ir bandome padaryti rpg kuo įdomesnį)? Patinka senas geras Poteris? Turiu tau naujieną! Ši vieta kaip tik tau :) O gal Hogvartso reikalais visiškai nesidomi ir niekada nesidomėjai? Irgi ne problema, nes mes viską darome savaip... Turbūt nustebsi sužinojęs, kad forume turim narių kurie net Poterio knygų nėra skaitę ir jiems neiškyla jokių problemų! Taigi nebūk Hipogrifas ir prisiregistruok, nes mums reikia tavęs ;]
W.W.
Sveikas svėteli ;)
Pasiilgai nuotykių, nori pamatyti ką reiškia tikrai aktyvus forumas, kuriame nei viena diena nepraeina liūdnai (neperdedame, nepaisant, to, kad mūsų nėra daug, visi esame labai aktyvūs ir bandome padaryti rpg kuo įdomesnį)? Patinka senas geras Poteris? Turiu tau naujieną! Ši vieta kaip tik tau :) O gal Hogvartso reikalais visiškai nesidomi ir niekada nesidomėjai? Irgi ne problema, nes mes viską darome savaip... Turbūt nustebsi sužinojęs, kad forume turim narių kurie net Poterio knygų nėra skaitę ir jiems neiškyla jokių problemų! Taigi nebūk Hipogrifas ir prisiregistruok, nes mums reikia tavęs ;]
W.W.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Jonas žinomas kaip Maikas Homelis

Go down 
+2
Džiovita Styles
Maikas Homelis
6 posters
AutoriusPranešimas
Maikas Homelis
Magijos ministerijos darbuotojas.
Magijos ministerijos darbuotojas.



Pranešimų skaičius : 263
Personažo amžius : 0

Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jonas žinomas kaip Maikas Homelis   Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Icon_minitimePir. 08 20, 2012 7:35 pm

Sveki visi! Na tai nusprendžiau kaip ir prisisstatyti
Esu Jonas, man 13m. Gyvenu Klaipėdoje (savo mylimiausiam pasaulio mieste) ir mokysiuosi Klaipėdos Saulėtekio pagrindinėje mokyklos 7 klasėje (A klasė).
Norėčiau turėti labiau draugų nei dabar turiu (O turiu tik kelis) , nors savo draugais esu žiauriai patenkintas bet jeigu norite galite man paskambinti ar parašyti nr. +370 631 51301 (galit ir paerzinti- nesupyksiu :))

Tai plačiau apie save:
Bendras gyvenimas
Gimiau 1999 sausio 13d. Klaipėdoje. Aš tik gimiau Klaipėdoje, augau Šilutėje. Po kelių savo gimimo metų (po 3m.) teko išvykti iš Lietuvos. Apie du su pusę metų kartu su šeima gyvenau ispanijoje. Kad jūs žinotumėte kaip tenais karšta (nors vėliau pripratau) . Nors tenais ir karšta bet vėliau pripratus ir karščio jau nebejutus aš jaučiausi tenais gan gerai. Man tenais patiko ,aišku pasiilgdavau ir Lietuvos :). Po kiek laiko kartu su šeima gryžome į Lietuvą ,atgal į Šilutę. Tėtis užsiėmė statybomis (Ką daro ir dabar beje). Šilutėje gyvenau normalų savo gyvenimą, mokiausi Šilutės Žibų pradinėje mokykloje. Pabaigęs tenais keturias klases pradėjau mokintis Šilutės M.Jankaus pagrindinėje mokykloje. Nu ir ką, pabaigęs 6 klases taip jau gavosi jog išvykau į Klaipėdą. Nu ir tenais dabar pardėjau kaip ir gyventi :). Tai tiek mano gyvenime įvykių .

Mano carakteris (aš save taip apibūdinu)
Kartais nesu kantrus (bet tik kartais) :),nemėgst kai mane nervina (nors jeigu erzina kas tai nieko tokio), nepatinka spuogai, nemėgstu smurto , mėgstu skaityti knygas ,mokslus (ypač Istorją). Man rodos lyg ir nesu pavydus
Nežinau kaip aš savo carakterį apibūdinau. Nemoku aš to daryti :D

Mokslai:
Man labai patinka mokytis. Vertinu žmoguje esantį protą, jo gabumus ant tam tikrų dalykų kurių galbūt pats nemoku. Man be galo patinka istorijos , geografijos bei gamtos mokslai. Normaliai sekasi Lietuvių kalba, Informatika (Jeigu mokausi nuodugnai ir pasistengiu nieko nepamiršti). Man taip nesiseka užsienio kalos kad jau ne tas žodis :) :) :D. nekenčiu anglų kalbos pamokų nes..... Žodžiu nekenčiu jų. Vokiečių kalba einasi dar pusiau gerai (arba pusiau blogai (koks skirtumas)).

Pomiegiai
Dideli miestai, žmonės ,meilė ,šeima bei knygos- dalykai kuriuos vertinu labiausiai.
Jonas žinomas kaip Maikas Homelis 9897485mccuxr
Atgal į viršų Go down
Džiovita Styles
Švilpynės prefektė.
Švilpynės prefektė.
Džiovita Styles


Pranešimų skaičius : 877
Personažo amžius : 16
Amžius : 27
Kursas : Penktas
Apie personažą : Jeigu trumpai neverta prasidėt, nes Dži gali būti tikra kalė. Jai nepatinka kai kiti pradeda nurodinėt, ar vaizduoti kad yra geresni už ją. Tačiau jeigu suranda draugą jo neišduoda ir būna su juo iki galo. Baisiai kerštinga ekstremali žiauri, o viskas telpa vienam žodyje - vampyrė.

Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas žinomas kaip Maikas Homelis   Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Icon_minitimePir. 08 20, 2012 8:41 pm

Oho kaip išsamiai :D Šiaip atrodai mielas, malonu susipažint ^^
Atgal į viršų Go down
Maikas Homelis
Magijos ministerijos darbuotojas.
Magijos ministerijos darbuotojas.



Pranešimų skaičius : 263
Personažo amžius : 0

Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas žinomas kaip Maikas Homelis   Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Icon_minitimeAntr. 08 21, 2012 2:40 am

Nu ačiu ačiu :)
Atgal į viršų Go down
Akira Matsumoto
Varno nago koledžo mokinys.
Varno nago koledžo mokinys.
Akira Matsumoto


Pranešimų skaičius : 252
Personažo amžius : 14
Amžius : 29

Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas žinomas kaip Maikas Homelis   Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Icon_minitimeAntr. 08 21, 2012 7:54 am

Galim paerzinti? Gerai... Sakykim aš tave jau erzinsiu su savo asian gang. xD
Atgal į viršų Go down
Maikas Homelis
Magijos ministerijos darbuotojas.
Magijos ministerijos darbuotojas.



Pranešimų skaičius : 263
Personažo amžius : 0

Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas žinomas kaip Maikas Homelis   Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Icon_minitimeAntr. 08 21, 2012 8:52 am

Ok. Tik aišku neperženk ribos. :)
Atgal į viršų Go down
Akira Matsumoto
Varno nago koledžo mokinys.
Varno nago koledžo mokinys.
Akira Matsumoto


Pranešimų skaičius : 252
Personažo amžius : 14
Amžius : 29

Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas žinomas kaip Maikas Homelis   Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Icon_minitimeAntr. 08 21, 2012 11:29 am

Mūsų nuomonės gali skirtis sąvokoje "peržengti riba". Kaip tau yra peržengiama riba?
Atgal į viršų Go down
Džiovita Styles
Švilpynės prefektė.
Švilpynės prefektė.
Džiovita Styles


Pranešimų skaičius : 877
Personažo amžius : 16
Amžius : 27
Kursas : Penktas
Apie personažą : Jeigu trumpai neverta prasidėt, nes Dži gali būti tikra kalė. Jai nepatinka kai kiti pradeda nurodinėt, ar vaizduoti kad yra geresni už ją. Tačiau jeigu suranda draugą jo neišduoda ir būna su juo iki galo. Baisiai kerštinga ekstremali žiauri, o viskas telpa vienam žodyje - vampyrė.

Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas žinomas kaip Maikas Homelis   Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Icon_minitimeAntr. 08 21, 2012 11:30 am

Jūs tik nesusipeškit :DD
Atgal į viršų Go down
Hwan Woo Hyuk
Švilpynės vadovas.
Švilpynės vadovas.
Hwan Woo Hyuk


Pranešimų skaičius : 329
Personažo amžius : 22
Amžius : 29

Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas žinomas kaip Maikas Homelis   Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Icon_minitimeAntr. 08 21, 2012 12:59 pm

Aš ir neketinu peštis. Ne tokia evil, tik primetu :DDD
Atgal į viršų Go down
Džiovita Styles
Švilpynės prefektė.
Švilpynės prefektė.
Džiovita Styles


Pranešimų skaičius : 877
Personažo amžius : 16
Amžius : 27
Kursas : Penktas
Apie personažą : Jeigu trumpai neverta prasidėt, nes Dži gali būti tikra kalė. Jai nepatinka kai kiti pradeda nurodinėt, ar vaizduoti kad yra geresni už ją. Tačiau jeigu suranda draugą jo neišduoda ir būna su juo iki galo. Baisiai kerštinga ekstremali žiauri, o viskas telpa vienam žodyje - vampyrė.

Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas žinomas kaip Maikas Homelis   Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Icon_minitimeAntr. 08 21, 2012 1:04 pm

Kaip supratau tai jūs čia jau pažįstami :DD
Atgal į viršų Go down
Maikas Homelis
Magijos ministerijos darbuotojas.
Magijos ministerijos darbuotojas.



Pranešimų skaičius : 263
Personažo amžius : 0

Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas žinomas kaip Maikas Homelis   Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Icon_minitimeAntr. 08 21, 2012 1:26 pm

Tai kad nežinau. Gali būti jog jis yra iš kito forumo :D :D. Aš vos ne visuose forumuose pasisakau kaip Maikas Homelis :)
Atgal į viršų Go down
Džiovita Styles
Švilpynės prefektė.
Švilpynės prefektė.
Džiovita Styles


Pranešimų skaičius : 877
Personažo amžius : 16
Amžius : 27
Kursas : Penktas
Apie personažą : Jeigu trumpai neverta prasidėt, nes Dži gali būti tikra kalė. Jai nepatinka kai kiti pradeda nurodinėt, ar vaizduoti kad yra geresni už ją. Tačiau jeigu suranda draugą jo neišduoda ir būna su juo iki galo. Baisiai kerštinga ekstremali žiauri, o viskas telpa vienam žodyje - vampyrė.

Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas žinomas kaip Maikas Homelis   Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Icon_minitimeAntr. 08 21, 2012 1:26 pm

Tai jau visur žinomas :D
Atgal į viršų Go down
Maikas Homelis
Magijos ministerijos darbuotojas.
Magijos ministerijos darbuotojas.



Pranešimų skaičius : 263
Personažo amžius : 0

Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas žinomas kaip Maikas Homelis   Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Icon_minitimeAntr. 08 21, 2012 1:28 pm

Nu taip :D :D. kai kur laimingai pagarsėję kai kur nelaimigai pagarsėjęs. Netgi vienur esu vadinamas ,,kažkokiu pediku nežinančiu ko nori'' :D :D
Atgal į viršų Go down
Džiovita Styles
Švilpynės prefektė.
Švilpynės prefektė.
Džiovita Styles


Pranešimų skaičius : 877
Personažo amžius : 16
Amžius : 27
Kursas : Penktas
Apie personažą : Jeigu trumpai neverta prasidėt, nes Dži gali būti tikra kalė. Jai nepatinka kai kiti pradeda nurodinėt, ar vaizduoti kad yra geresni už ją. Tačiau jeigu suranda draugą jo neišduoda ir būna su juo iki galo. Baisiai kerštinga ekstremali žiauri, o viskas telpa vienam žodyje - vampyrė.

Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas žinomas kaip Maikas Homelis   Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Icon_minitimeAntr. 08 21, 2012 1:38 pm

Pažiūrėsim kuo čia būsi :DDD
Atgal į viršų Go down
Maikas Homelis
Magijos ministerijos darbuotojas.
Magijos ministerijos darbuotojas.



Pranešimų skaičius : 263
Personažo amžius : 0

Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas žinomas kaip Maikas Homelis   Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Icon_minitimeAntr. 08 21, 2012 1:39 pm

:D :D. Čia tikuosi būsiu normalus ir rimtas žmogus...
Atgal į viršų Go down
Harmony Griffin
Grifų gūžtos prefektė.
Grifų gūžtos prefektė.
Harmony Griffin


Pranešimų skaičius : 92
Personažo amžius : 15
Amžius : 25
Kursas : Ketvirtas

Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas žinomas kaip Maikas Homelis   Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Icon_minitimeAntr. 08 21, 2012 2:52 pm

Duok žaibą, aš irgi iš Klaipėdos! ;DD
Šiaip kaip trylikos metų atrodai labai subrendęs ir aiškiai žinantis, ko nori, mat daugumai tavo amžiaus vaikinukų teberūpi mašinėlės.
Tai va. Sveikas atvykęs į forumą. (:
Atgal į viršų Go down
Maikas Homelis
Magijos ministerijos darbuotojas.
Magijos ministerijos darbuotojas.



Pranešimų skaičius : 263
Personažo amžius : 0

Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas žinomas kaip Maikas Homelis   Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Icon_minitimeAntr. 08 21, 2012 2:57 pm

Nu ačiu, ačiu *Jonas net išraudonavo* :). Džiugu kad iš Klaipėdos. Galbūt kada nors susitarsime susitikti :). o aš iš išvaizdos atrodau subrendęs ar iš aprašymo?
Atgal į viršų Go down
Sonata Dark
Direktorė.
Direktorė.
Sonata Dark


Pranešimų skaičius : 2296
Personažo amžius : 25
Amžius : 27

Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas žinomas kaip Maikas Homelis   Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Icon_minitimeAntr. 08 21, 2012 3:04 pm

Iš aprašymo :) o šiaip tikiuosi pritapsi :)
Atgal į viršų Go down
https://worldofwizards.forumlt.com
Maikas Homelis
Magijos ministerijos darbuotojas.
Magijos ministerijos darbuotojas.



Pranešimų skaičius : 263
Personažo amžius : 0

Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas žinomas kaip Maikas Homelis   Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Icon_minitimeAntr. 08 21, 2012 3:07 pm

O ką, aš dar nepritapęs? :D
Atgal į viršų Go down
Sonata Dark
Direktorė.
Direktorė.
Sonata Dark


Pranešimų skaičius : 2296
Personažo amžius : 25
Amžius : 27

Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas žinomas kaip Maikas Homelis   Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Icon_minitimeAntr. 08 21, 2012 3:12 pm

tai dar tik pirmos dienos :D
Atgal į viršų Go down
https://worldofwizards.forumlt.com
Maikas Homelis
Magijos ministerijos darbuotojas.
Magijos ministerijos darbuotojas.



Pranešimų skaičius : 263
Personažo amžius : 0

Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas žinomas kaip Maikas Homelis   Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Icon_minitimeAntr. 08 21, 2012 3:16 pm

man jos patinka :). Linksma čia pas jus. Nors kiti forumaui turi ir po 250 vartotojus bet juose jau toks neaktyvumas , o štai čia nors vartotojų dar nėra nei 50 bet didelis aktyvumas :).
Atgal į viršų Go down
Sonata Dark
Direktorė.
Direktorė.
Sonata Dark


Pranešimų skaičius : 2296
Personažo amžius : 25
Amžius : 27

Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas žinomas kaip Maikas Homelis   Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Icon_minitimeAntr. 08 21, 2012 3:18 pm

na mes neaktyviu stengiames nelaikyti, tai taip ir gaunasi :)
Atgal į viršų Go down
https://worldofwizards.forumlt.com
Maikas Homelis
Magijos ministerijos darbuotojas.
Magijos ministerijos darbuotojas.



Pranešimų skaičius : 263
Personažo amžius : 0

Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas žinomas kaip Maikas Homelis   Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Icon_minitimeAntr. 08 21, 2012 3:29 pm

;) .na ir gerai darot.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jonas žinomas kaip Maikas Homelis   Jonas žinomas kaip Maikas Homelis Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Jonas žinomas kaip Maikas Homelis
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Maikas Homelis
» Maikas Homelis (turimi daiktai)
» Stivenas Homelis

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
W.W. :: Narių aprašymai-
Pereiti į: