W.W.
Sveikas svėteli ;)
Pasiilgai nuotykių, nori pamatyti ką reiškia tikrai aktyvus forumas, kuriame nei viena diena nepraeina liūdnai (neperdedame, nepaisant, to, kad mūsų nėra daug, visi esame labai aktyvūs ir bandome padaryti rpg kuo įdomesnį)? Patinka senas geras Poteris? Turiu tau naujieną! Ši vieta kaip tik tau :) O gal Hogvartso reikalais visiškai nesidomi ir niekada nesidomėjai? Irgi ne problema, nes mes viską darome savaip... Turbūt nustebsi sužinojęs, kad forume turim narių kurie net Poterio knygų nėra skaitę ir jiems neiškyla jokių problemų! Taigi nebūk Hipogrifas ir prisiregistruok, nes mums reikia tavęs ;]
W.W.
Sveikas svėteli ;)
Pasiilgai nuotykių, nori pamatyti ką reiškia tikrai aktyvus forumas, kuriame nei viena diena nepraeina liūdnai (neperdedame, nepaisant, to, kad mūsų nėra daug, visi esame labai aktyvūs ir bandome padaryti rpg kuo įdomesnį)? Patinka senas geras Poteris? Turiu tau naujieną! Ši vieta kaip tik tau :) O gal Hogvartso reikalais visiškai nesidomi ir niekada nesidomėjai? Irgi ne problema, nes mes viską darome savaip... Turbūt nustebsi sužinojęs, kad forume turim narių kurie net Poterio knygų nėra skaitę ir jiems neiškyla jokių problemų! Taigi nebūk Hipogrifas ir prisiregistruok, nes mums reikia tavęs ;]
W.W.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Dži

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Džiovita Styles
Švilpynės prefektė.
Švilpynės prefektė.
Džiovita Styles


Pranešimų skaičius : 877
Personažo amžius : 16
Amžius : 27
Kursas : Penktas
Apie personažą : Jeigu trumpai neverta prasidėt, nes Dži gali būti tikra kalė. Jai nepatinka kai kiti pradeda nurodinėt, ar vaizduoti kad yra geresni už ją. Tačiau jeigu suranda draugą jo neišduoda ir būna su juo iki galo. Baisiai kerštinga ekstremali žiauri, o viskas telpa vienam žodyje - vampyrė.

Dži Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dži   Dži Icon_minitimeKv. 08 16, 2012 12:49 pm

Dži 561866_487934117900942_1332810614_n
Nu tai va pradėsiu nuo to kad mano vardas Jovita mane trumpina Jovi arba Jova, šiais metais klasiokai sugalvojo vadint mane Džiovita, na ir prilipo. Keletas čia esančių žmonių ir taip mane pažįsta tai daug ir nepasakosiu, nes nelabai ką sugalvosiu. Na kaip daug kas sako esu trenkta. Ta prasme kad elgiuosi kaip iš medžio iškritus, šiaip esu linksma ir gana draugiška. Laisvu laiku daug skaitau, tačiau šiuo metu perėjau prie rašymo. Dievinu muziką ir šokius, dažniausiai tiesiog klausau viską iš eilės, na išskyrus tą liaudies ir klasikinę muzikėlę. Gyvenu Vilniui, mokinsiuos gimnazijos II klasėj. Kartais sugebu būt baisiai užknisanti ir išvest žmones iš kantrybės, labai blogu žmogum savęs nepavadinčiau, bet kad ne angelas tai tikrai.
Atgal į viršų Go down
Hwan Woo Hyuk
Švilpynės vadovas.
Švilpynės vadovas.
Hwan Woo Hyuk


Pranešimų skaičius : 329
Personažo amžius : 22
Amžius : 29

Dži Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dži   Dži Icon_minitimeKv. 08 16, 2012 4:11 pm

High Five. Mano taip pat vienas iš pomėgių vest žmones iš proto. Manau, kad sutarsime. Pasirodei faina, norėtusi susipažinti. Kokia tavo mėgstamiausia aktorė?
Atgal į viršų Go down
Džiovita Styles
Švilpynės prefektė.
Švilpynės prefektė.
Džiovita Styles


Pranešimų skaičius : 877
Personažo amžius : 16
Amžius : 27
Kursas : Penktas
Apie personažą : Jeigu trumpai neverta prasidėt, nes Dži gali būti tikra kalė. Jai nepatinka kai kiti pradeda nurodinėt, ar vaizduoti kad yra geresni už ją. Tačiau jeigu suranda draugą jo neišduoda ir būna su juo iki galo. Baisiai kerštinga ekstremali žiauri, o viskas telpa vienam žodyje - vampyrė.

Dži Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dži   Dži Icon_minitimeKv. 08 16, 2012 9:08 pm

Nors kažkam patikau, būtu smagu susipažint :D O dėl aktorės tai nemažai yra gerai vaidinančių ir ne viena man patinka tai neišskiriu, o tau kokia?
Atgal į viršų Go down
Hwan Woo Hyuk
Švilpynės vadovas.
Švilpynės vadovas.
Hwan Woo Hyuk


Pranešimų skaičius : 329
Personažo amžius : 22
Amžius : 29

Dži Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dži   Dži Icon_minitimeŠt. 08 18, 2012 3:19 pm

Šiuo metu esu pasinešusi ant Moon Geun Young ir Park Shin Hye, jei iš azijiečių. Iš Holivudo visada žavėjo Salma Hayek ir Sandra Bullock (taip jos pavardė rašosi? :DDD). Bet šiaip turiu ir daugiau mėgstamų. Kokius serialus žiūri?
Atgal į viršų Go down
Džiovita Styles
Švilpynės prefektė.
Švilpynės prefektė.
Džiovita Styles


Pranešimų skaičius : 877
Personažo amžius : 16
Amžius : 27
Kursas : Penktas
Apie personažą : Jeigu trumpai neverta prasidėt, nes Dži gali būti tikra kalė. Jai nepatinka kai kiti pradeda nurodinėt, ar vaizduoti kad yra geresni už ją. Tačiau jeigu suranda draugą jo neišduoda ir būna su juo iki galo. Baisiai kerštinga ekstremali žiauri, o viskas telpa vienam žodyje - vampyrė.

Dži Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dži   Dži Icon_minitimeŠt. 08 18, 2012 6:02 pm

Na aš nelabai domiuosi tom azijos kultūrom ir nesu pasinešus ant japonų korėjiečių ir panašiai todėl ir aktorių tų nelabai esu girdėjus, nors pastebėjau kad daugeliui užėjus šita manija. Šiuo metu iš serialų žiūriu Vampire diaries, secret circle, hart of dixie, true blood, bones dar per televizorių kartais kokį CSI kriminalistai ar panašiai pažiūriu o tu ką iš serialų žiūri?
Atgal į viršų Go down
Maikas Homelis
Magijos ministerijos darbuotojas.
Magijos ministerijos darbuotojas.



Pranešimų skaičius : 263
Personažo amžius : 0

Dži Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dži   Dži Icon_minitimePir. 08 20, 2012 8:18 pm

Taaaaaip..... geras žmogus tikrai pasirodei :)
Atgal į viršų Go down
Džiovita Styles
Švilpynės prefektė.
Švilpynės prefektė.
Džiovita Styles


Pranešimų skaičius : 877
Personažo amžius : 16
Amžius : 27
Kursas : Penktas
Apie personažą : Jeigu trumpai neverta prasidėt, nes Dži gali būti tikra kalė. Jai nepatinka kai kiti pradeda nurodinėt, ar vaizduoti kad yra geresni už ją. Tačiau jeigu suranda draugą jo neišduoda ir būna su juo iki galo. Baisiai kerštinga ekstremali žiauri, o viskas telpa vienam žodyje - vampyrė.

Dži Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dži   Dži Icon_minitimePir. 08 20, 2012 8:33 pm

Dėkuj :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dži Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dži   Dži Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Dži
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
W.W. :: Narių aprašymai-
Pereiti į: